در باره ما

شرکت کارتن صنعت نیا «سهامی خاص» دارای پروانه بهره برداری از وزارت صنایع و معادن، به پشتوانه تجربه درخشان چندین ساله خود در زمینه های: تولید و تبدیل انواع ورق های 3-5 ply همچنین تبدیل ورق به کارتن تا 5رنگ چاپ و جعبه های لمینتی و فانتزی واردات انواع کاغذ وایت تاپ ،کرافت، مقوای دوبلکس و ایندربرد واردات انواع ماشین آلات و ملزومات صنایع چاپ و بسته بندی عمدتاً از ژاپن، چین، کره و کشورهای اروپایی فعالیت می نماید. همچنین مفتخریم طی سالیان متمادی با تجهیز کردن قریب به 35 کارخانه در اقصا نقاط کشور سهم بسزایی در تجهیز،ارتقاء و پیشرفت کارخانه جات صاحب نام کشور داشته ایم. سعی کرده ایم خط مشی و اساس کار این مجموعه همچون عملکرد سالهای گذشته با تاکید بر کیفیت مرغوب و قیمت مناسب تولیدات، باشد تا رضایتمندی مشتریان را دربر داشته داشته باشد. در حال حاضر افتخار همکاری با برندها و کارخانه های بزرگ و کوچک ، صنایع غذایی، شوینده ها و لوازم خانگی را داریم.

شرکت کارتن صنعت نیا «سهامی خاص» دارای پروانه بهره برداری از وزارت صنایع و معادن، به پشتوانه تجربه  درخشان چندین ساله خود در زمینه های:
تولید و تبدیل انواع ورق های 3-5 ply همچنین تبدیل ورق به کارتن تا 5رنگ چاپ و جعبه های لمینتی و فانتزی واردات انواع کاغذ وایت تاپ ،کرافت، مقوای دوبلکس و ایندربرد واردات انواع ماشین آلات و ملزومات صنایع چاپ و بسته بندی عمدتاً از ژاپن، چین، کره و کشورهای اروپایی فعالیت می نماید. همچنین مفتخریم طی سالیان متمادی با تجهیز کردن قریب به 35 کارخانه در اقصا نقاط کشور سهم بسزایی در تجهیز،ارتقاء و پیشرفت کارخانه جات صاحب نام کشور داشته ایم.
سعی کرده ایم خط مشی و اساس کار این مجموعه همچون عملکرد سالهای گذشته با تاکید بر کیفیت مرغوب و قیمت مناسب تولیدات، باشد تا رضایتمندی مشتریان را دربر داشته داشته باشد.
در حال حاضر افتخار همکاری با برندها و کارخانه های بزرگ و کوچک ، صنایع غذایی، شوینده ها و لوازم خانگی را داریم.

ماموریت

شرکت کارتن صنعت در چهارچوب تعریف ماموریت خود افتخار دارد تا ….

چشم انداز

شرکت کارتن صنعت بر اساس تعریفی از چشم انداز بلند مدت مجموعه ، افتخار دارد تا ….

ارزش ها

  • ارزشمندی 1
  • ارزشمندی 1
  • ارزشمندی 1